Informacje
Kolory produktów mogą się różnić się pomiędzy partiami produkcyjnymi. Odcień widoczny na zdjęciach może także różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień monitora, oświetlenia podczas wykonywania zdjęć oraz aktualnej partii produkcyjnej.
Niewielkie różnice w odcieniu są naturalną cechą włóczek produkowanych w różnych partiach.
Informacja o partiach produkcyjnych
Partie kolorystyczne włóczki dostarczane są przez producenta i mogą się różnić. Z tego powodu dostępne na magazynie motki mogą pochodzić z różnych partii produkcyjnych.
Jeżeli zależy Ci na włóczkach z jednej partii, trzeba przekazać taką informację w wiadomości do sprzedającego podczas składania zamówienia. Wtedy w miarę dostępności postaramy się dobrać produkty z tej samej partii.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowa Piotr Barczyk. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Taśma bawełniana 5mm 100m czarny 100% bawełna N
Wystaw opinię o produkcie
Taśma bawełniana Szerokość: 0,5 cm Kolor: Czarny
Kod produktu: 00006399
Opis
Wysokiej jakości taśma bawełniana wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Jest trwała i wygodna w użytkowaniu, dlatego świetnie sprawdzi się do wykończeń odzieży, troczków, ozdobnych elementów, pakowania, tworzenia dekoracji oraz wielu innych zastosowań.
Parametry produktu:
✔
Szerokość: 5 mm
✔ Długość: 100 m /
opakowanie
✔ Kolor:
czarny
✔ Skład: 100% bawełna
Zastosowanie:
✔ szycie i
krawiectwo
✔ rękodzieło i projekty DIY
✔ dekoracje i ozdoby
✔ wykończenia tekstylne
✔
produkcja odzieży i dodatków
Praktyczny i uniwersalny produkt, który sprawdzi się zarówno w profesjonalnych pracowniach, jak i podczas domowych projektów kreatywnych.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.