Informacje
Kolory produktów mogą się różnić się pomiędzy partiami produkcyjnymi. Odcień widoczny na zdjęciach może także różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień monitora, oświetlenia podczas wykonywania zdjęć oraz aktualnej partii produkcyjnej.
Niewielkie różnice w odcieniu są naturalną cechą włóczek produkowanych w różnych partiach.
Informacja o partiach produkcyjnych
Partie kolorystyczne włóczki dostarczane są przez producenta i mogą się różnić. Z tego powodu dostępne na magazynie motki mogą pochodzić z różnych partii produkcyjnych.
Jeżeli zależy Ci na włóczkach z jednej partii, trzeba przekazać taką informację w wiadomości do sprzedającego podczas składania zamówienia. Wtedy w miarę dostępności postaramy się dobrać produkty z tej samej partii.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowa Piotr Barczyk. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Włóczka Puffy Alize pętelkowa 100g/9m 055 Biały
Wystaw opinię o produkcie
Do dziergania rękoma - bez użycia drutów
Nieprawdopodobnie delikatna mikrofibra. Gruba nić ukształtowana w pętelki, dzięki czemu do pracy nie potrzeba innych narzędzi niż własne palce. Świetna do zabawy w dzierganie dla dzieci i na wyroby dziecięce. Bardzo mięciutka idealnie sprawdzi się do wykonania kocyków dla najmłodszych.
Filmik przedstawiający technikę pracy z włóczką:
https://www.youtube.com/watch?v=tUoASdWla4c
1 motek ok. 35 cm x 60 cm
Skład: 100% Mikropoliester
Metraż: 9,2 m / 100 gram
Kolor: Biały
Kod produktu: A043-16020
Opis
Alize Puffy - do dziergania rękoma - bez użycia drutów
Szukasz miękkiej, puszystej włóczki idealnej do szybkich i przyjemnych projektów? Alize Puffy to wyjatkowa pętelkowa włóczka - stworzona z myslą o dzierganiu łatwym, prostym i z szybkimi efektami
Dzięki specjalnej strukturze pętelek, wystarczą Twoje ręce i odrobina kreatywnosci by stworzyć:
- przytulne koce
- mięciutkie maskotki
- dekoracyjne poszewki na poduszki
- modne szaliki i kominy a nawet czapki
Filmik przedstawiający technikę pracy z włóczką:
https://www.youtube.com/watch?v=tUoASdWla4c
1 motek ok. 35 cm x 60 cm
Skład: 100% Mikropoliester
Metraż: 9,2 m / 100 gram
Kolor: Biały
Dostępna bogata paleta barw
Zamów już dzi i odkryj radosć dziergania z Alize Puffy - najprostsza droga do
kreatywnych projektów!
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada certyfikat Oeko-Tex (tekstylia są wolne od szkodliwych substancji chemicznych).
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
Producent
Alize
Yenibosna Merkez, Kavak Sk. No:24
34197 Bahçelievler/İstanbul, Turcja
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Mateusz Bartczak Liwanex Firma Handlowa
Kwiatowa 35
55-330 Źródła, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.